T-Systems Hackathon 2016

HACK YOUR CITY

V dobe kedy svetu vládnu technológie, internet a informácie sme my programátori tými, ktorí pomáhajú udržiavať poriadok a zákony logiky. My dokážeme meniť svet k lepšiemu, my mu dokážeme pomôcť zbaviť sa väčšiny problémov. Hackathon 2016 je druhý ročník podujatia organizovaného spoločnosťou T-Systems, ktoré spojí 300 nadšencov a programátorov s cieľom spraviť svet okolo nás za 24 hodín lepším a jednoduchším miestom pre život.

• Kedy: 26.11.2016
  • Kde: Univerzitná knižnica TUKE
  • Registrácia: hackathon.myt-systems.sk
  • Facebook: udalosť

Odporúčania pre účastníkov:

• Tím je viac ako jednotlivec
  • Všetok kód musí vzniknúť na hackathone
  • Nesnaž sa postaviť Rím za 24 hodín
  • Rozhoduje komplexnosť kódu nie jeho veľkosť
  • Funkčná aplikácia je viac ako 20 slajdov

Okrem kódenia a mentoringu sú pre vás pripravené zábavné sprievodné aktivity a veľa zaujímavých ľudí, ktorí Vám pomôžu zvládnuť technickú náročnosť Vašich nápadov a tiež časový tlak, ktorý so sebou podujatie ako hackathon prinášajú. Všetko potrebné zabezpečuje spoločnosť T-Systems - od stravy, pitného režimu, dostatočného a výdatného prísunu energie, cez trochu rozptýlenia až po internet. Vašou jedinou starosťou tak bude spraviť svoje mesto lepším za 24 hodín :)

Dokážeš za 24 hodín vytvoriť web alebo applikáciu, ktorá spraví tvoje mesto lepším? T-Systems Hackathon 2016 je v tom prípade správne miesto pre teba.

Pozor! Počet voľných miest sa rýchlo míňa!