KPI v médiách

Extrapolácie 2016

Pri príležitosti 60. výročia informatiky na Slovensku je cieľom Extrapolácií prezentovať históriu slovenskej výpočtovej techniky a hovoriť o budúcnosti informatiky u nás. KPI má v Košiciach samostatnú výstavu v Slovenskom Technickom múzeu. Viac o Extrapoláciách na oficiálnych webových stránkach.


Študijný program Informatika I. v prvej stovke najperspektívnejších

Informatika I. patrí medzi 100 najperspektívnejších študijných programov na Slovensku. Vyplýva to z prieskumov národného európskeho projektu Vysokoškoláci do praxe, Vysoké školy ako motory rozvoja vedomostnej spoločnosti, ITMS kód projektu 26110230120 2015.


Vedúci katedry a študenti v rádiu Regina

pondelok, 15.2.2016 boli hosťami Rádia Regina v relácii Hosť Rádia Regina vedúci KPI doc. Ing. Jaroslav Porubän, PhD. a naši študenti bc. Matúš Hozza a bc. Viktor Hanko. Reagovali na otázky o štúdiu, prepojení štúdia s praxou a o tímovom projekte. Záznam relácie môžete nájsť na https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1541/387824.


Svetlo na konci TU(nela)KE (Katedra počítačov a informatiky)

Zamyslenie sa nad zmenami v inovovanom študijnom programe s názvom Svetlo na konci TU(nela)KE (Katedra počítačov a informatiky) od nášho študenta 3. r. Filipa Lukáča.


Živé IT projekty 2016 v médiách 

Fotogaléria a videozáznam