Letná škola FPT

Spoločnosť FPT Slovakia, s.r.o. tento rok organizuje už 7. ročník úžasnej letnej školy FPT Summer School 2017, na ktorú sa oplatí ísť.

Počas 5-tich dní budú účastníci pracovať v tíme na dizajne a vývoji technologických projektov. Projekty z pohľadu IT vývoja budú zamerané na oblasť SMAC, t.j. budú reflektovať na súčasné trendy ako sú sociálne siete, mobilné zariadenia, technológie používané v automobiloch a cloud.

Lektori a mentori budú účastníkov sprevádzať a usmerňovať počas ich tvorivej činnosti. Výsledné práce budú prezentované pred odbornou komisiou a výhercovia budú odmenení vecnými cenami.

Program je doplnený o ranné panelové diskusie s externými hosťami a osobnosťami z prostredia košického IT Valley. Poobede si môžete vypočuť krátke tzv. IT rozhovory senior vývojárov a konzultantov zo spoločnosti FPT a rôzne akcie zamerané na teambuilding.

Počet miest je limitovaný!