GDG DevFest Košice 2017

GDG 2017

Zaži Google konferenciu na Slovensku!

Košický Google Developer Group organizuje už štvrtýkrát konferenciu na Slovensku zameranú na Google technológie, s názvom GDG DevFest Košice 2017. Tentoraz v Košiciach a ty na nej nesmieš chýbať!

• Kedy: 24. novembra
  • Kde: Technická univerzita v Košiciach

Čo očakávať?

• 200+ účastníkov, 10+ prednášajúcich z top slovenských a zahraničných firiem
  • 2 paralelné behy venované témam Mobile, Web a Cloud
  • žiadny marketing, iba relevantné témy a workshopy
  • WomenTechmakers Košice kick-off

Jednou z hodnôt tohtoročného DevFest-u je "diversity" a preto si organizátori dali záležať na tom, aby privítali na pódiu domáce a zahraničné prednášajúce a prednášajúcich. Zároveň sa môžeš tešiť na nabitý program, Virtual Reality zónu a Google&WTM swag!

Nepremeškaj šancu registrovať sa už teraz na www.devfest.sk a zabezpeč si inšpiráciu na nové kreatívne projekty pod vedením kóderov, geekov a expertov z TECH odvetvia.

Kto za tým stojí

Google Developer Group Košice v spolupráci s WomenTechmakers Košice. GDG Košice je otvorená komunita vývojáriek a vývojárov, ktorí sú nadšení pre IT novinky a radi zdieľajú svoje skúsenosti s Google technológiami. WTM Košice je začínajúca komunita zameraná na ženy vývojárky.

Môžeš sa tešiť!

Viac info o registrácii, prednášajúcich a programe nájdeš na webovej stránke konferencie www.devfest.sk alebo na facebooku.

Registruj sa na GDG DevFest tu!