Beat_IT! Prvá IT bitka v Košiciach

Ako možno mnohí viete, vo štvrtok, 8.12.2016 sa u nás na Technickej univerzite konal prvý IT "battle" v Košiciach.

Akcia Beat_IT! pod záštitou Katedry počítačov a informatiky spojila 4 významné IT firmy východného Slovenska: Fpt Slovakia s.r.o., Ness KE, s.r.o., bart.sk, s.r.o. T-Systems Slovakia, s.r.o. na nezávislej pôde Technickej univerzity s podporou Košice IT Valley.

Okrem rekordnej účasti prinášame aj zopár ďalších čísel (keďže sme "ajťáci" a dáta máme radi):

• 1 zadanie: e-shop,
  • 3 riešenia: [JSF] vs. [Angular2] vs. [ReactJS] a za nimi 3 vývojári,
  • 230+ účastníkov priamo v Aule Maxima,
  • 569 divákov cez live stream,
  • 62 otázok cez Sli.do počas akcie,
  • 359 like-ov pre jednotlivé otázky,
  • 23 like-ov pre víťaznú otázku (*"Bude react potrebovat komplet prerabku ako to bolo pri prechode z angular 1.x na angular 2? Nechyba Vam TS pri reacte?"*),
  • 1632 hlasov pre všetkých troch vývojárov (pozn: na konci akcie vyhral Angular2),
  • 200+ Red Bull nápojov vypitých počas akcie,
  • 10+ aplauzov pre Jara (niet sa čo diviť, keďže zápočtový týždeň je za dverami) :)

Veľmi nás teší, že akcia bola takto úspešná!

Beat_IT! vznikol a veríme, že bude aj pokračovať, vďaka spojeniu síl viacerých členov IT Valley. Radi by sme teda touto cestou poďakovali všetkým zúčastneným stranám:

ĎAKUJEME !

V súčasnosti analyzujeme spätnú väzbu a sústredíme sa na návrh tém pre Beat_IT! 2.0 budúci rok. Už teraz sa tešíme! :)

Github projekty

Zdrojové kódy ku všetkým projektom

Medializácia

Videozáznam