Finále súťaže diplomových prác IT SPY 2022

Už 13 rokov hľadá prestížna súťaž IT SPY najlepšiu diplomovú prácu z odboru informatika. Cieľom súťaže českých a slovenských vysokých škôl je podporiť talentovaných študentov v ich kariére a upozorniť na najlepšie projekty a myšlienky, s ktorými prichádzajú mladí ľudia v rámci štúdia. Kvalita súťažných prác je posudzovaná akademickou porotou z pohľadu rešerše, výskumu, vyhodnotenia riešení a realizácie. Z pohľadu prínosu pre segment IT projekty posudzujú aj porotcovia z informatickej praxe. Súťaž organizujú české a slovenské univerzity a Czech and Slovak ACM Chapters (www.acm.org). Viac informácii o súťaži nájdete na www.itspy.sk.

Kto zvíťazí v 13. ročníku prestížnej súťaži mladých informatikov IT SPY 2022? Vo finále je 8 diplomových prác. Mená autorov najlepších troch diplomových prác obhájených v tomto roku aj víťaza ceny verejnosti sa dozvieme vo štvrtok 24.11.2022 so začiatkom o 11.00 v Refektári Matematicko-fyzikálnej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe.

Sledujte živý prenos slávnostného vyhlásenia výsledkov o 18.00 na https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2284472?h=6d33b571d0d1ebfed4cd763dc79f45d0.