Finále súťaže IT SPY 2020 o najlepšiu IT diplomovku

11. ročník prestížnej súťaže českých a slovenských univerzít IT SPY 2020 o najlepšiu IT diplomovku sa blíži do finále. V súvislosti s pandemickou situáciou v ČR a SR sa tohtoročné finále a slávnostné vyhlásenie uskutočnia online.

• Prezentácie diplomových prác finalistov prebehnú vo štvrtok 10. 12. 2020 o 13.00.
  • Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže IT SPY 2020 sa bude konať v utorok 15. 12. 2020 v čase 14.00-15.00 a bude naživo streamované na platforme YouTube.

Aj tento rok sa do finále dostala diplomová práca absolventky našej fakulty Ing. Zuzany Tocimákovej (HI). Gratulujeme a držíme palce vo finále! Podporte aj vy Zuzanu a hlasujte za cenu verejnosti pre najlepšiu IT diplomovku v Česku a na Slovensku.

Príďte sa pozrieť na slávnostné vyhlásenie a skúste šťastie aj vy so svojou diplomovou prácou v nasledujúcom ročníku tejto prestížnej súťaže IT SPY.